poniedziałek, 2 marca 2020

Wyzwanie z Gościem #89

U nas za oknem prawdziwie wiosenna pogoda. A jak u Was? Mamy nadzieję, że i Wam udziela się wiosenny nastrój i z tą myślą zapraszamy Was do udziału w kolejnym wyzwaniu.

Tym razem przygotowaliśmy taką tablicę bingo:W inspirowaniu Was do udziału w naszej zabawie pomaga nam tym razem Alicja  znana jako made by AluuCześć,

mam na imię Alicja, w sieci jestem made by Aluu. Bardzo cieszę się, że mogę gościć na blogu Rapakivi. Przygotowałam na wyzwanie dwie prace w świątecznym klimacie. To małe pudełko na kartkę skradło moje serce, będzie to jedno z moich naj ...ulubionych rzeczy:)
Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia.

Alicja, jak już sama wspomniała przygotowała dla nas mini kartkę w naszym maleńkim pudełeczku oraz świąteczną zawieszkę-domek.

Skorzystała z linii zając - gesso - papierowe kwiatki
W pracy aluu znajdziecie takie produkty z naszego sklepu:Inspirację dla Was przygotowała też Aszczka. Stworzyła fenomenalną kartkę wielkanocną z mnóstwem brokatu... no właśnie, bo kto powiedział, że brokat jest dobry tylko na Boże Narodzenie? 

Wykorzystała linię zając - papier w kratkę - intensywny żółty
W pracy Asi odnajdziecie takie produkty z naszego sklepu:
No i nadszedł czas na Was :)

Zasady wyzwania:
1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Możecie wybrać dowolną linię bingo - pionową, poziomą lub skośną. W opisie pracy dajcie znać, jakie okienka bingo wykorzystaliście.
2. Do wykonania pracy użyjcie min. 2 produktów z naszego sklepu (mogą to być bazy, papiery, kwiatki, tekturki czy inne dodatki... wszystko, co znaleźć możecie na naszych półkach, a w szczególności te produkty, które znajdziecie tylko u nas ;)). Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku lub Instagramie, jakie produkty wykorzystaliście (linki do sklepiku mile widziane).
3. Forma pracy jest dowolna, chyba że zostało to inaczej ujęte w naszym bingo.
4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.
5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej.
6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT.
7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.
8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.
9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku.
10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.
11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy, a także na naszym profilu na Facebooku i na Instagramie.

Nagroda dla zwycięzcy to:


Dwie pozostałe osoby, które otrzymają wyróżnienie top3 nagrodzimy jednorazową zniżką 10% na zakupy w naszym sklepie.

Na Wasze prace czekamy do 22 marca do północy.

Zapraszamy do zabawy :)
You are invited to the Inlinkz link party!
Click here to enter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)