poniedziałek, 3 sierpnia 2020

Wyzwanie z Gościem #94

Witajcie wakacyjnie :)

Mam nadzieję, że w tym dziwnym czasie znaleźliście swój sposób na bezpieczny i udany wypoczynek oraz że znajdziecie też chwilkę na zabawę z nami :)

Dzisiaj przedstawiamy Wam nową tablicę bingo, która prezentuje się o tak:Razem z naszym DT z wyzwaniem zmierzyła się tym razem Magda :)


Pochodzę z Gdańska, jednakże od kilkunastu lat mieszkam poza granicami naszego kraju, w malowniczej miejscowości Westport, na zachodnim wybrzeżu Irlandii. Scrapbooking skradł me serce już parę lat temu ale dopiero rok 2019 stał się dla mnie przełomowy, gdzie moja pasja wysunęła się na pierwszy plan. Przeorganizowałam me życie by zająć się tym co kocham i co mnie uszczęśliwia. I tak tez powstał mój dwujęzyczny blog: https://www.paperlikeme.com/ zintegrowany ze strona internetową PaperLikeMe Arts&Crafts https://www.paperlikeme.com/. Jestem z nich bardzo dumna gdyż od podstaw wszystko stworzyłam sama. Mam nadzieję, ze dzięki dwóm językom uda mi się dotrzeć do większej grupy odbiorców. Prowadzę również stronę na Facbooku https://www.facebook.com/paperlikeme/ na Instagramie https://www.instagram.com/paperlikeme/  i Pintereście https://www.pinterest.ie/paperlikeme/.

Magda przygotowała na nasze wyzwanie wyjątkową kartkę z okiennicami :) Wykorzystała linię bingo "paski papieru - kwadratowa baza - szyld z napisem":
A teraz czas na nasze DT :)

Pinezka przygotowała kartkę w stylu clean&simple z prostą, ale trafiającą w serce dedykacją. Wykorzystała linię bingo "coś czarnego - kwadratowa baza - motyle":
W pracy Pi znajdziecie takie produkty Rapakivi:
Pusia.art stworzyła kartkę ślubną na błękitnej kopertowej bazie. Linia bingo wykorzystana przez Paulinę to "odrobina zieleni - szyld z napisem - motyle":W pracy Pauliny znajdziecie takie kiviowe produkty:


Scrapatki również przygotowała kartkę, ale w bardzo energetycznych kolorach :) Jej linia bingo to "paski papieru - poszarpane brzegi - coś czarnego":
A po takie produkty sięgnęła Patrycja, żeby przygotować swoją pracę:


A ja dla odmiany... przygotowałam kartkę ;) Wykorzystałam linię bingo "cekiny - kwadratowa baza - wstążka lub sznurek":W mojej pracy znajdziecie takie produkty Rapakivi:A teraz czekamy już tylko na Was :)

Dla zwycięzcy przygotowaliśmy nagrodę:

- bon o wartości 40 zł dla zwycięzcy zabawy + gościnny udział w kolejnym wyzwaniu:


Mamy też nagrody dodatkowe:

- 10% jednorazowej zniżki na zakupy dla top3;
-10 % jednorazowej zniżki dla każdego, kto w zgłaszanej pracy wykorzysta min. 2 produkty z naszego sklepu (rabaty nie sumują się, ale można otrzymać dwa osobne kody rabatowe, na dwa kolejne zakupy ;)).

A poniżej regulamin naszych wyzwań:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Możecie wybrać dowolną linię bingo - pionową, poziomą lub skośną. W opisie pracy dajcie znać, jakie okienka bingo wykorzystaliście.

2. Do wykonania pracy nie musicie używać produktów Rapakivi. Jeśli jednak je wykorzystacie, będzie nam bardzo miło, a przy okazji z miłą chęcią nagrodzimy Was zniżką 10% na zakupy w sklepie Rapakivi. Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku lub Instagramie, jakie produkty wykorzystaliście (najlepiej podając linki do produktów). Zniżkę możecie otrzymać, zgłaszając się po nią mailowo (iwona@scrapakivi.com) lub za pośrednictwem wiadomości na Facebooku.

3. Forma pracy jest dowolna, chyba że zostało to inaczej ujęte w naszym bingo.

4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.

5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej.

6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT, gościnnych inspiracji itp.

7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.

8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.

9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku czy też Instagramie.

10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku lub Instagramie). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy, a także na naszym profilu na Facebooku i na Instagramie.


Na Wasze prace czekamy do niedzieli 30 sierpnia do północy. 

Zapraszamy do zabawy :)

Żabka już czeka na Wasze prace ;)You are invited to the Inlinkz link party!
Click here to enter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)