poniedziałek, 14 czerwca 2021

Wyzwanie z Gościem #104

Witajcie.

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Mamy nadzieję, że nim wybierzecie się na zasłużony odpoczynek zechcecie pobawić się z nami. Przygotowaliśmy dla Was takie oto bingo:


W tym miesiącu nie mamy dla Was pracy Gościa, ponieważ w poprzedniej edycji gościliśmy u nas aż dwie wspaniałe scraperki. Nasze DT stanęło na wysokości zadania i stworzyło kilka fenomenalnych prac. Zobaczcie sami przekonajcie się, jak różnorodne prace można stworzyć na bazie tej tablicy bingo.

kigabet vel Ki przygotowała dla siebie motywacyjny tag z napisem: celebrate every day "tu&teraz". Linia bingo wybrana przez nią to: napis - tag - papierowa serwetka:


 W pracy Ki znajdziecie takie produkty Rapakivi:


Aluu stworzyła duet klimatycznych tagów korzystając z tej samej linii, co Ki (napis - tag - papierowa serwetka), ale uzyskując zupełnie inny efekt:W pracy Aluu znajdziecie takie produkty Rapakivi (zobaczcie przy okazji, jak Alicja sprytnie wykorzystała kwiatki wycięte z tekturowych pisanek):


Aszczka także postawiła na tag i także wykorzystała linię bingo napis - tag - papierowa serwetka. Stworzyła pracę ze zdjęciem w kolorach sepii i czerni. A pomysł z tłem Tymka z kalki technicznej to coś, co warto podpatrzeć ;)W pracy Asi znajdziecie sporo kiviowych tekturek i nie tylko:Pusia.art stworzyła ślubną kartkę w odcieniach rozwitających hortensji - niebieskiego i różu. wykorzystała linię bingo przeszycia - kartka w formacie DL - napis:W stworzeniu tej kartki Paulinie pomogły takie produkty Rapakivi:


A Ivy posługując się linią "kartka w formacie A6 - tekturkowy ptaszek - tag" stworzyła kartkę z podziękowaniami, idealną na zakończenie roku szkolnego:W pracy Iwony odnajdziecie całe mnóstwo kiviowych produktów:


A teraz już nie pozostaje nam nic innego, jak z niecierpliwością wyczekiwać Waszych prac :)

Dla zwycięzcy przygotowaliśmy nagrodę:

- bon o wartości 40 zł dla zwycięzcy zabawy + gościnny udział w kolejnym wyzwaniu:


Mamy też nagrody dodatkowe:

- 10% jednorazowej zniżki na zakupy dla top3;
-10 % jednorazowej zniżki dla każdego, kto w zgłaszanej pracy wykorzysta min. 2 produkty z naszego sklepu (rabaty nie sumują się, ale można otrzymać dwa osobne kody rabatowe, na dwa kolejne zakupy ;)).

A poniżej regulamin naszych wyzwań:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Możecie wybrać dowolną linię bingo - pionową, poziomą lub skośną. W opisie pracy dajcie znać, jakie okienka bingo wykorzystaliście.

2. Do wykonania pracy nie musicie używać produktów Rapakivi. Jeśli jednak je wykorzystacie, będzie nam bardzo miło, a przy okazji z miłą chęcią nagrodzimy Was zniżką 10% na zakupy w sklepie Rapakivi. Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku lub Instagramie, jakie produkty wykorzystaliście (najlepiej podając linki do produktów). Zniżkę możecie otrzymać, zgłaszając się po nią mailowo (iwona@scrapakivi.com) lub za pośrednictwem wiadomości na Facebooku.

3. Forma pracy jest dowolna, chyba że zostało to inaczej ujęte w naszym bingo.

4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.

5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej.

6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT, gościnnych inspiracji itp.

7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.

8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.

9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku czy też Instagramie.

10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku lub Instagramie). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy, a także na naszym profilu na Facebooku i na Instagramie.

Na Wasze prace czekamy do niedzieli 11 lipca do północy. 

Zapraszamy do zabawy :)

Żabka już czeka na Wasze prace ;)

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)