poniedziałek, 28 września 2020

Wyzwanie #96

 Zapraszamy na pierwsze tej jesieni kiviowe wyzwanie z bingo. Tym razem bawimy się z taką tablicą:


Zanim sami zmierzycie się z naszym wyzwaniem, zobaczcie co wyczarowały nasze Projektantki :)

Ki stworzyła romantyczną kartkę w bieli. W roli głównej nasze tekturkowe serduszko z napisem love ;) A linia, która posłużyła Ki do stworzenia kartki to baza A6 - cekiny - monochromatycznie w bieli:A po te produkty sięgnęła Kinga:Aluu przygotowała aż dwie fenomenalne kartki świąteczne - obie zupełnie różne!

Pierwsza jest cudownie biała (linia bingo: baza A6 - cekiny - monochromatycznie w bieli): 


A druga w pięknych, ciepłych barwach (baza DL-cekiny-papier groszki):


W pracach Alicji znajdziecie takie kiviowe produkty:


Scrapatki stworzyła fenomenalną kartkę na bazie DL. Wykorzystała linię: baza DL - cekiny - papier w groszki:
W pracy Patrycji znajdziecie: 


Aszczka przygotowała piękną, ażurową kartkę w odcieniach bieli z motywującym hasłem (linia bingo: baza A6 - cekiny - monochromatycznie w bieli):W pracy Asi znajdziecie taki kiviowe przydasie:


A ja, czyli Ivy ;) przygotowałam exploding box na 18-te urodziny. Wykorzystałam linię: cuferki z tektury - papier w groszki - exploding box:

W mojej pracy znajdziecie takie produkty Rapakivi:
A teraz czekamy już tylko na Was :)

Dla zwycięzcy przygotowaliśmy nagrodę:

- bon o wartości 40 zł dla zwycięzcy zabawy + gościnny udział w kolejnym wyzwaniu:


Mamy też nagrody dodatkowe:

- 10% jednorazowej zniżki na zakupy dla top3;
-10 % jednorazowej zniżki dla każdego, kto w zgłaszanej pracy wykorzysta min. 2 produkty z naszego sklepu (rabaty nie sumują się, ale można otrzymać dwa osobne kody rabatowe, na dwa kolejne zakupy ;)).

A poniżej regulamin naszych wyzwań:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Możecie wybrać dowolną linię bingo - pionową, poziomą lub skośną. W opisie pracy dajcie znać, jakie okienka bingo wykorzystaliście.

2. Do wykonania pracy nie musicie używać produktów Rapakivi. Jeśli jednak je wykorzystacie, będzie nam bardzo miło, a przy okazji z miłą chęcią nagrodzimy Was zniżką 10% na zakupy w sklepie Rapakivi. Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku lub Instagramie, jakie produkty wykorzystaliście (najlepiej podając linki do produktów). Zniżkę możecie otrzymać, zgłaszając się po nią mailowo (iwona@scrapakivi.com) lub za pośrednictwem wiadomości na Facebooku.

3. Forma pracy jest dowolna, chyba że zostało to inaczej ujęte w naszym bingo.

4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.

5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej.

6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT, gościnnych inspiracji itp.

7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.

8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.

9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku czy też Instagramie.

10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku lub Instagramie). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy, a także na naszym profilu na Facebooku i na Instagramie.


Na Wasze prace czekamy do niedzieli 25 października do północy. 

Zapraszamy do zabawy :)

Żabka już czeka na Wasze prace ;)

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)