poniedziałek, 21 grudnia 2020

Wyzwanie z Gościem #99

Mamy nadzieję, że w tym około świątecznym czasie znajdziecie chwilę na wspólną zabawę z nami. A może usiądziecie rodzinnie do scrapowego stołu i przygotujecie razem jakieś prace na nasze wyzwanie? Scrapbooking może być przecież naprawdę fajnym sposobem na wspólne spędzanie czasu.

Tym razem mamy dla Was takie bingo:


W tym wyzwaniu gościmy u nas Renię, której prace na pewno kojarzą wszyscy :)

Mam na imię Renata, w sieci - Karteluszki Reni. Tworze najczęściej kartki, czekoladowniki, czasami albumy. Nie mam jednego określonego stylu, próbuję różnych metod i technik. Bardzo dziękuję za zaproszenie do gościnnych występów.

Moje miejsca w sieci:
blog - https://karteluszki-reni.blogspot.com/
FB - https://www.facebook.com/KarteluszkiReniArt
IG - https://www.instagram.com/karteluszki.reni/

Na dzisiejsze wyzwanie Renia przygotowała dwie piękne kartki, obie w podobnej kolorystyce i z podobną kompozycją, a przy tym absolutnie wyjątkowe. Renia wykorzystała linię bingo: dratwa - brokat - kartka:


W pracy Reni znajdziecie takie produkty z naszego sklepu:


Ki stworzyła minikarteczkę z ośnieżonym shaker boxem. W jej wydaniu nasza prezentowa tekturka wygląda naprawdę wspaniale :) Praca Kingi opiera się na linii bingo: "ramka - kartka - gaza lub koronka":

 
A takie produkty Rapakivi znajdziecie w pracy Ki:A ja stworzyłam pracę w zupełnie innym klimacie, ponieważ bożonarodzeniowe tematy są moją słabą stroną. Przygotowałam kartkę urodzinową w oparciu o linię "papier w tekst - dratwa - tag":W mojej pracy znajdziecie takie produkty Rapakivi:


A teraz czekamy już tylko na Was :)

Dla zwycięzcy przygotowaliśmy nagrodę:

- bon o wartości 40 zł dla zwycięzcy zabawy + gościnny udział w kolejnym wyzwaniu:


Mamy też nagrody dodatkowe:

- 10% jednorazowej zniżki na zakupy dla top3;
-10 % jednorazowej zniżki dla każdego, kto w zgłaszanej pracy wykorzysta min. 2 produkty z naszego sklepu (rabaty nie sumują się, ale można otrzymać dwa osobne kody rabatowe, na dwa kolejne zakupy ;)).

A poniżej regulamin naszych wyzwań:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Możecie wybrać dowolną linię bingo - pionową, poziomą lub skośną. W opisie pracy dajcie znać, jakie okienka bingo wykorzystaliście.

2. Do wykonania pracy nie musicie używać produktów Rapakivi. Jeśli jednak je wykorzystacie, będzie nam bardzo miło, a przy okazji z miłą chęcią nagrodzimy Was zniżką 10% na zakupy w sklepie Rapakivi. Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku lub Instagramie, jakie produkty wykorzystaliście (najlepiej podając linki do produktów). Zniżkę możecie otrzymać, zgłaszając się po nią mailowo (iwona@scrapakivi.com) lub za pośrednictwem wiadomości na Facebooku.

3. Forma pracy jest dowolna, chyba że zostało to inaczej ujęte w naszym bingo.

4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.

5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej.

6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT, gościnnych inspiracji itp.

7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.

8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.

9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku czy też Instagramie.

10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku lub Instagramie). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy, a także na naszym profilu na Facebooku i na Instagramie.


Na Wasze prace czekamy do niedzieli 17 stycznia do północy. 

Zapraszamy do zabawy :)

Żabka już czeka na Wasze prace ;)

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)