niedziela, 12 stycznia 2014

Witamy nasze nowe DT :-)

Wczoraj pisaliśmy o tym, że naszą kreatywną ekipę opuściła (mamy nadzieję, że tylko na jakiś czas) Noomiy, a dzisiaj mamy trochę pozytywnych informacji :-)

Jako, że w naszym DT zwolniło się jedno miejsce, do współpracy zaprosiliśmy wyjątkową scraperkę, mega kreatywną, fantastyczną osobę, której unikalny styl na pewno znany jest wielu z Was. 


humahuppa zwana Humą ;-)oto, co pisze o sobie Huma:

Wymyśliłam sobie nick humahuppa, ale i tak wszyscy mówią do mnie Huma. W sumie dobrze mi z tym :) Jestem żoną, od niedawna mamą i chwilę temu porzuciłam ukochany Kraków na rzecz małej wioski w Wielkopolsce. Teraz spełniać się muszę również jako gospodyni domowa. 

Scrapowaniem zajmuję się od... (niech no policzę ;-)) 6 Lat! Choć w dzieciństwie miałam już takie zapędy. Najbardziej umiłowałam sobie layouty 30x30 i to one są u mnie na pierwszym miejscu. Na nich mam zaklęte wyjątkowe i całkiem zwyczajne chwile życia z moimi chłopakami. Nie stronię również od robienia albumów, notesów czy kartek. Lubię sobie pochlapać, nabałaganić, ale miewam również nagłe napady romantyzmu i wtedy muszę przykleić sobie jakiegoś kwiatka :) Jestem otwarta na nowości i chętnie uczę się czegoś nowego. Mam nadzieję, że uda mi się Was troszkę zainspirować swoimi majstrowańskami.

Prace Humy możecie podziwiać na Jej blogu ---> humahuppa.blogspot.com

Oprócz Humy do naszego DT na najbliższe trzy miesiące dołączyły do nas dwie fantastyczne projektantki, które wyłoniłyśmy w toku naszego ostatniego DT Call.

Przy okazji ogromnie dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia... bardzo zaskoczyła nas ich ilość! A wybór był ogromnie trudny...

Od stycznia do marca na naszym blogu gościnnie inspirować Was będą:


aszczka


Mam na imię Joanna, w sieci aszczka. Pomimo, iż skończyłam Politechnikę (wydział mechaniczny) to lubię wszelakie plastyczne prace. Kartkuję od kilku już lat, ale nadal boję się scrapów. Ostatnio bawię się w mediowanie, sprawia mi to ogromną radość i wciąga coraz bardziej. Myślę, że i do LOsów jeszcze dojrzeję :-)

Piękne prace Joasi możecie podziwiać na Jej blogu ---> aszczka.blogspot.comAnia/Rudolpho sobie mówi krótko:

Z wykształcenia filolog, z zamiłowania - scrapoholik :-) 
Wielbicielka romantycznych, subtelnych detali, szczególistka. 

Mnóstwo pięknych, pełnych cudownych detali prac Ani znajdziecie na Jej blogu 

9 komentarzy:

 1. Gratulacje dla dziewczyn - czekam na Wasze cudeńka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję Wam dziewczyny.
  I gratuluję Ivy, że do składu wybrała nowe, nieopatrzone twarze. Jestem bardzo ciekawa Waszych inspiracji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zasłużone gratulacje!!! Prace bardzo intersujące każdej z osobna, nie moge się doczekać co nam zaprezentujecie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje dla dziewczyn i z niecierpliwością czekam na nowe inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam serdecznie i bardzo się cieszę:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)