niedziela, 2 czerwca 2013

Weekeend z Aką - dzień 3. Dla kochających papier :-)Szkatułka


Decoupage to jeszcze nadal dla mnie "czarna magia", więc radzę sobie ze wszelkiego rodzaju szkatułkami drewnianymi, oklejając je papierem. Najpierw oczywiście malowanie gesso i nakładanie pasty strukturalnej. Potem można już przejść do niszczenia papierów ;) Tym razem postanowiłam połączyć jedno z moich ulubionych ostatnio zestawień kolorystycznych - brąz i błękit. Wstążka w kratkę - świetna do wykorzystania przy tworzeniu "męskich" kartek - nabrała nieco innego, bardziej kobiecego charakteru przy takiej ilości perełek i półperełek ;) W związku z tym, że właścicielka szkatułki lubi wycieczki rowerowe, to w środku znalazło się także miejsce dla roweru w stylu vintage ;) Do przygotowania szkatułki wykorzystałam:

- papier Hectic Eclectic #1


Ramka dla kochających papier :-)


Zwykła drewniana ramka zakupiona w Ikea dostała ode mnie nowe życie. Pomalowałam ja gesso, potem drobne elementy uzyskałam dzięki nałożeniu pasty strukturalnej, a na końcu krawędzie potuszowałam. Całość uzupełniają oczywiście półperełki oraz kwiaty, a do tego mój ulubiony Winter Elegance #2. Trzy róże wycięte i sklejone z pięknego papieru fawn. Cytat -  z dedykacją dla wszystkich kochających papier :) Mam nadzieję, że przynajmniej z częścią Was spotkam się w sobotę na Zlocie w Warszawie :)

Wykorzystane materiały:

- papier Winter Elegance #2

W ostatnim dniu bardzo serdecznie dziękuję za zaproszenie, piękne papiery i dodatki. Mam nadzieję, że weekend ze mną upłynął inspirująco :) Rapakivi darzę szczególnym sentymentem, bo mniej więcej w tym samym czasie zaczęliśmy istnieć w sieci. I były to jedne z moich pierwszych papierów, do dzisiaj jedne z ulubionych :) Tym bardziej się cieszę, że asortyment się poszerza o tyle kwiatowych, wstążkowych i perełkowych nowości. Pozdrawiając serdecznie życzę świetnych pomysłów dla czytelników bloga jak i całego DT.


Aka


Kochana Aniu, my też bardzo Ci dziękujemy za te fantastyczne trzy dni na naszym blogu, za całe mnóstwo przepięknych prac, którymi nas w tym czasie obdarowałaś, za ogromną pasję do papieru, którą nas zaraziłaś. Cieszymy się bardzo, że znalazłaś dla nas trochę czasu, żeby podzielić się z nami swoją miłością do scrapbookingu i przyjęłaś nasze zaproszenie. I jest nam bardzo miło, że takim sentymentem darzysz nasze produkty :-))) Życzymy Ci dużo nieustającej pasji, wielu oryginalnych pomysłów i mnóstwa czasu na scrapowanie :-) Mamy nadzieję, że jeszcze nie jeden raz się spotkamy - i na naszym i na Twoim blogu, i w wielu fantastycznych miejscach, m.in. na warszawskim zlocie. 

1 komentarz:

  1. Pięknie wykonana szkatułka. To był bardzo inspirujący weekend :) Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na kolejnego gościa :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)