piątek, 28 czerwca 2013

Weekend z Tulipanką - dzień 1. Słodkości

Witajcie,

dzisiaj mam ogromną przyjemność gościć na naszym blogu pewną bardzo sympatyczną, uroczą osobę, której nie trzeba nikomu przedstawiać. I na pewno nie trzeba reklamować Jej scrapowego talentu, bo w robieniu papierowych cudeniek jest po prostu niezrównana :-))) o czym możecie się przekonać zaglądając na Jej blog: artystyczna-dusza-tulipanki.blogspot.com Bardzo się cieszę, że zgodziła się przyjąć nasze zaproszenie i przez trzy najbliższe dni będzie inspirować nas swoimi cudnymi pracami :-) Już nie przedłużam, bo myślę, że i Wy nie możecie się doczekać :-) Oddaję głos Tulipance :-)
Witajcie,
na początku chciałam podziękować całemu zespołowi Rapakivi za zaproszenie. Bardzo się cieszę, że będę mogła z Wami spędzić weekend i pokazać kilka prac i może troszkę Was zainspirować :) Cieszę się tym bardziej, że papierki Rapakivi znam i lubię... a kwiatuszki wręcz uwielbiam :)

No to zapraszam na pierwszy dzień...

Dzisiaj ważny dzień dla uczniów i przedszkolaków. Mogą rzucić w kąt plecaki i książki i przez dwa miesiące odpoczywać i nic nie robić :)
Chciałam pokazać Wam jak można podziękować nauczycielom właśnie w tym dniu. Zamiast kwiatka można podarować troszkę słodkości. A jak te słodkości będą ładnie zapakowane to uwierzcie mi takie podziękowanie sprawi wiele radości osobie obdarowanej.


Pracowałam na przepięknych papierach z kolekcji Just a Note. Papiery są świetne, dobrze się z nimi pracuje, dobrze się je wycina, a co najważniejsze wszystkie do siebie idealnie pasują.


Na końcu opakowanie ozdobiłam pięknymi kwiatami i perełkami.
Drugie opakowanie troszkę bardziej delikatne. Ozdobione kompozycją kwiatową i motylkami (a jak :))
Takie ozdobione słodkości są naprawdę wyjątkowym prezentem. Pamiętajcie, że nie tylko nauczycielom możemy je podarować. Sprawdzą się świetnie jako dodatek do prezentu lub jako prezent bez okazji dla bliskiej osoby :)

Polecam i zachęcam :)

Do zobaczenia jutro

tulipanka


Wykorzystane materiały:

- papier Just a Note #5;
- papier Just a Note #4;
- papier Just a Note #3;

2 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)