środa, 19 czerwca 2013

Wrocławskie warsztatowe zakupy w Rapakivi :-)

Będziecie na Dolnośląskich Letnich Warsztatach Craftowych? My będziemy! Na takiej fantastycznej imprezie po prostu nie może nas zabraknąć :-) Spotkacie nas na naszym stoisku i w piątek, i w sobotę, i w niedzielę :-) 


Oczywiście postaramy się przywieźć znad morza jak najwięcej kiviowych przydasi, ale zakupy zlotowe możecie zrobić już dzisiaj w naszym sklepiku. Wtedy zyskacie pewność, że Waszych ulubionych produktów na pewno dla Was nie zabraknie :-) 

Osoby, które zrobią zakupy w naszym sklepie i wybiorą w opcjach dostawy "odbiór osobisty - warsztaty Wrocław" (w opcjach zapłaty należy koniecznie wybrać płatność przelewem, nie ma możliwości zapłaty za zamówione produkty przy odbiorze) otrzymają rabat 20% na papiery do scrapbookingu ze wszystkich kolekcji Rapakivi i 10% na pozostałe produkty (kartony 30x30, kwiatki, wstążki, półperełki i inne dodatki). Warunek jest jeden: zamówienie powinno być opłacone do 3 lipca, żebyśmy mogli przygotować na czas wszystkie paczki :-)

UWAGA! W naszym sklepiku zamieszkał złośliwy chochlik, którego próbujemy ostatnio się pozbyć ;-P Jeśli byłby problem z wyborem opcji "odbiór osobisty - warsztaty Wrocław" (chodzi o pojawiający się przy końcu zamówienia komunikat o niezainstalowanym module płatności) prosimy wybrać "odbiór osobisty" i w wiadomości dla sklepu wpisać "odbiór we Wrocławiu". Bardzo przepraszamy za zamieszanie. 

Ważna informacja: nasz sklep niestety sam nie nalicza rabatów, dlatego prosimy o odrobinkę cierpliwości - postaramy się jak najszybciej wprowadzić wszystkie rabaty i o ostatecznych kosztach zakupów poinformować mailem :-)

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego albo za pośrednictwem naszego konta na facebooku. Postaramy się rozwiać wszystkie wasze wątpliwości. 

Zapraszamy na zakupy :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)