piątek, 7 czerwca 2013

Weekend darmowej przesyłki w Rapakivi :-)

Witajcie nocną porą ;-)

Właśnie szykujemy się, żeby wyruszyć na zlot do Warszawy. Mamy nadzieję, że spotkamy się tam z wieloma z Was i wpadniecie na nasze skromne stoisko (jesteśmy pod nr 6 :-)), choćby po to, żeby się z nami przywitać. Dla nas na pewno będzie to świetna okazja, żeby wielu z Was spotkać "w realu" na co już nie możemy się doczekać :-))) 

Dla tych, którzy jednak w Warszawie się nie pojawią mamy małą niespodziankę - od teraz do niedzieli do północy zapraszamy do skorzystania z Weekendu Darmowej Przesyłki :-) 


Co należy zrobić, żeby z naszej promocji skorzystać?

1. Wystarczy zrobić zakupy w naszym sklepiku na kwotę m.in. 35 zł.
2. W opcjach przesyłki wybrać "Weekend darmowej przesyłki" (bardzo prosimy, żeby w opcjach zapłaty wybrać płatność przelewem). Wszystkie dodatki wyślemy w dobrze zabezpieczonej przesyłce listowej, a papiery - w paczce. 
3. Opłacić zamówienie do 17 czerwca 2013 r. Zamówienia nieopłacone do tego dnia zostaną anulowane, a ewentualne wpłaty, które wpłyną na nasze konto po tym terminie, zostaną zwrócone.
4. Darmowa wysyłka jest możliwa jedynie na terenie Polski. 

Co prawda nasze sklepowe półki ze względu na zjazd nieco się przerzedziły, ale mamy nadzieję, że i tak znajdziecie na nich coś interesującego :-) Obiecujemy, że zaraz po zlocie uzupełnimy stany magazynowe, więc prosimy o odrobinkę cierpliwości :-) 

Zapraszamy na zakupy :-)

1 komentarz:

  1. Jestem zniesmaczona Waszym zachowaniem...potraktowaliście klienta jak śmiecia. Szok.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)