wtorek, 7 kwietnia 2020

Zielono mi

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam wiosenną kartkę w odcieniach zieleni, którą zrobiłam pewnego wieczoru w ramach terapii odstresowującej... a jaki kolor odstresowuje lepiej niż soczysta, wiosenna zieleń?

Bazy DL to ostatnio mój nr 1 ze wszystkich bazowych formatów. Jakoś nie potrafię się od niego uwolnić. Tym razem sięgnęłam po kremową bazę z papieru 300 g. Cała kartka to wariacje na temat dwóch papierów -zielonej krateczki Jolly&Bright #5 oraz kremowych koronek Lacy Sunset #5


Jeśli wiosna to nie mogło zabraknąć wiosennych ptaszków, które umieściłam na tle wiosennej ptasie budki wyciętej z papierowych ścinek. Ptaszki to urocze tekturkowe maluszki, które w naszym sklepiku znajdziecie również w wersji nieco większej oraz w romantycznym serduszku.


Kolejny raz sięgnęłam też po moje ulubione papierowe kwiaty - duże eleganckie róże i małe klasyczne różyczki. Z papierowych ścinek powycinałam listki, całe mnóstwo jak to zazwyczaj bywa u mnie. Dodałam też zielone pręciki, a kwiatowe kompozycje uzupełniłam białą dratwą.Na kartce pojawił się też tekturkowy napis. Uniwersalne "serdeczne życzenia" sprawiają, że nadaje się ona na wiele okazji - może być kartką urodzinową, imieninową, ale jest dostatecznie romantyczna by być dodatkiem dla młodej pary lub jubilatów obchodzących kolejną rocznicę ślubu.


Tą pracą chciałabym przypomnieć Wam przy okazji o trwającym na naszym blogu wyzwaniu bingo. Tym razem na zwycięzcę czeka wyjątkowo okazała nagroda:


Szczegóły dotyczące wyzwania znajdziecie tutaj --> klik, klik

Pozdrawiam wiosennie :)

A w pracy wykorzystałam takie produkty wprost ze sklepu Rapakivi:2 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)