poniedziałek, 6 lipca 2020

Wyzwanie #93

W wakacyjnym nastroju zapraszamy Was na kolejne wyzwanie. Tym razem bawimy się z taką tablicą bingo:


W tym miesiącu nie pokażemy Wam pracy Gościa, ale być może w przyszłym będą aż dwie gościnne inspiracje :)

Nasze DT jak zwykle stanęło na wysokości zadania i przygotowało prace, które, mamy nadzieję, zainspirują Was do zabawy z nami :)

Pusia.art stworzyła urodzinową kartkę w oparciu o linię "kolor żółty - kropeczki - przeszycia"
Paulina sięgnęła po takie materiały z naszego sklepu:

 


Scrapatki też wykorzystała tę samą linię bingo ("kolor żółty - kropeczki - przeszycia"), ale stworzyła zupełnie inną pracę - kartkę ślubną w pudełku. Przeszycia wykonała radełkiem krawieckim:


W pracy Patrycji znajdziecie takie produkty Rapakivi:Aluu stworzyła kartkę w czarno-żółtej kolorystyce z niezwykłą kompozycją z tekturkowych szyldzików. Inspiracji poszukała w linii "kropeczki - cytat lub aforyzm - serduszko":A w swojej pracy Alicja "ulokowała" takie kiviowe produkty:
Aszczka przygotowała kartkę wzorując się na linii "kolor żółty - baza DL - chlapnięcia farby. Fenomenalne kleksy farby powstały z mieszanki farby z gesso, wodą oraz brokatem:Asia wykorzystała takie produkty Rapakivi:A teraz czas na Was!

Dla zwycięzcy przygotowaliśmy nagrodę:

- bon o wartości 40 zł dla zwycięzcy zabawy + gościnny udział w kolejnym wyzwaniu:


Mamy też nagrody dodatkowe:

- 10% jednorazowej zniżki na zakupy dla top3;
-10 % jednorazowej zniżki dla każdego, kto w zgłaszanej pracy wykorzysta min. 2 produkty z naszego sklepu (rabaty nie sumują się, ale można otrzymać dwa osobne kody rabatowe, na dwa kolejne zakupy ;)).

A poniżej regulamin naszych wyzwań:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Możecie wybrać dowolną linię bingo - pionową, poziomą lub skośną. W opisie pracy dajcie znać, jakie okienka bingo wykorzystaliście.

2. Do wykonania pracy nie musicie używać produktów Rapakivi. Jeśli jednak je wykorzystacie, będzie nam bardzo miło, a przy okazji z miłą chęcią nagrodzimy Was zniżką 10% na zakupy w sklepie Rapakivi. Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku lub Instagramie, jakie produkty wykorzystaliście (najlepiej podając linki do produktów). Zniżkę możecie otrzymać, zgłaszając się po nią mailowo (iwona@scrapakivi.com) lub za pośrednictwem wiadomości na Facebooku.

3. Forma pracy jest dowolna, chyba że zostało to inaczej ujęte w naszym bingo.

4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.

5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej.

6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT, gościnnych inspiracji itp.

7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.

8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.

9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku czy też Instagramie.

10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku lub Instagramie). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy, a także na naszym profilu na Facebooku i na Instagramie.


Na Wasze prace czekamy do niedzieli 2 sierpnia do północy. 

Zapraszamy do zabawy :)

Żabka już czeka na Wasze prace ;)

You are invited to the Inlinkz link party!
Click here to enter

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękujemy za komentarz :-)