wtorek, 9 marca 2021

Nowości w Rapakivi - na Wielkanoc i nie tylko

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam trochę nowych produktów, które właśnie trafiły na kiviowe półki. Zacznę od tekturek w wielkanocnym klimacie, bo to jest chyba ostatnio na czasie ;)

Przede wszystkim znajdziecie u nas nowy wybór "jaj" wszelakich - od takich "na twardo", przez jajko-shaker i jajko ze schowanym w nim zającem, po całą serię jajek z baziami:

Te ostatnie "baziowe" pisanki idealnie pasują do nowych gałązek, które w sklepie dostępne są w dwóch rozmiarach - 4 cm i 6 cm:


W dwóch rozmiarach (5,5 cm oraz 8,0 cm) od dziś w sklepiku są też tekturki z napisem "Alleluja":


A na koniec tekturkowych nowości na dziś moje ulubione, delikatne przebiśniegi :)


Nowości znajdziecie także wśród pudełek. Wsłuchując się w głosy naszych Klientów do oferty wprowadziliśmy exploding boxy z okienkiem w wieczku - takim, przez które można obejrzeć zawartość pudełka ;) Jestem ciekawa, czy przypadną Wam do gustu i co uda się Wam z nich przygotować :) 

Pudełka znajdziecie w sklepie w trzech standardowych kolorach, ale gdybyście potrzebowali boxów w innych kolorach, tylko dajcie nam znać :)


Wśród nowości znajdziecie też pudełka w rozmiarze 10 x 10 x 3,5 cm - w wersji z okienkiem lub bez, w trzech podstawowych kolorach - białym, kremowym lub kraftowym. Pomieszczą drobne upominki, biżuterię czy czekoladki.


Mam nadzieję, że spodobały Wam się nasze nowości :) 

Pozdrawiam serdecznie,1 komentarz:

  1. Wszystko cudne, ale te małe pudełeczka skradły moje serducho

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)