poniedziałek, 19 kwietnia 2021

Wyzwanie z Gościem #102

Witajcie wiosennie :) 

U nas za oknem pięknie świeci słońce i choć jeszcze jest nieco chłodno, wierzymy, że szybko nadejdą cieplejsze dni, a wokół zrobi się bardziej pozytywnie.

Z tą myślą zapraszamy do udziału w kolejnym wyzwaniu. Tym razem tablica bingo prezentuje się tak:

Tym razem swoim talentem i pasją zgodziła się z nami podzielić się Ania znana wszystkim jako Dusza z papieru :)


Cześć, jestem Ania, w świecie scrapbookingu działam pod nazwą Dusza z papieru.

Odkąd pamiętam zawsze coś tworzyłam :) Kreatywność i pasja tworzenia popchnęły mnie zawodowo do florystyki, która od wielu lat jest moją główną pracą. Kartkowaniem zaczęłam się bawić prawie dekadę temu tworząc początkowo głównie dla siebie. Za namową męża pokazałam w sieci swoje prace... tak z czasem powstała Dusza z papieru, która otworzyła mi drzwi na wielu fantastycznych ludzi i mega inspirujący scrapowy świat - od tej pory staram się z nich czerpać garściami. Lubie jasne i monokolorystyczne prace, uwielbiam używać koronek, kwiatów i tekturek, ale zdarza mi się od czasu do czasu mała odmiana w postaci Clean&Simple czy prac mediowych. Jeśli Was troszkę zaciekawiłam i macie ochotę zobaczyć więcej moich kartek, to zapraszam do siebie na instagrama lub fb - zajrzyjcie, odezwijcie się - będzie mi bardzo miło Was poznać. Do zobaczenia w sieci :*


Ania przygotowała piękną kartkę z okazji roczku zapakowaną w elegnackie pudełko. Całość powstała na podstawie linii "papier w groszki - przeszycia - coś różowego":
Kiviowe przydasie wykorzystane przez Anię:Nasze DT też ma dla Was kilka inspirujących prac:

Aszczka przygotowała kartkę z uroczym konikiem bujanym (znajdziecie go wśród tekturkowych nowości w naszym sklepie). Zainspirowała się linią "kalka techniczna - tekturka dziecięca - coś niebieskiego":W pracy Asi znajdziecie takie produkty Rapakivi:


Aluu stworzyła LO w orientalnym, wiosennym klimacie pokazując tym samym, jak wbrew pozorom uniwersalna jest ta tablica bingo. Wykorzystała linię "zdjęcie - dratwa - cyferki":W swojej pracy Alicja wykorzystała:Ki stworzyła słodziakowe misie na podstawie linii "dratwa - coś różowego - dziecięca tekturka":Produkty Rapakivi, które odnajdziecie w pracy Ki:


W pracowni Pusia.art powstała za to przesłodka kartka dla dziewczynki według linii bingo "coś różowego - dziecięca tekturka - dratwa":
W pracy Pauliny odnajdziecie takie produkty Rapakivi:
Mam nadzieję, że czujecie się zainspirowani. Z niecierpliwością wyczekujemy Waszych prac :)

Dla zwycięzcy przygotowaliśmy nagrodę:

- bon o wartości 40 zł dla zwycięzcy zabawy + gościnny udział w kolejnym wyzwaniu:


Mamy też nagrody dodatkowe:

- 10% jednorazowej zniżki na zakupy dla top3;
-10 % jednorazowej zniżki dla każdego, kto w zgłaszanej pracy wykorzysta min. 2 produkty z naszego sklepu (rabaty nie sumują się, ale można otrzymać dwa osobne kody rabatowe, na dwa kolejne zakupy ;)).

A poniżej regulamin naszych wyzwań:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Możecie wybrać dowolną linię bingo - pionową, poziomą lub skośną. W opisie pracy dajcie znać, jakie okienka bingo wykorzystaliście.

2. Do wykonania pracy nie musicie używać produktów Rapakivi. Jeśli jednak je wykorzystacie, będzie nam bardzo miło, a przy okazji z miłą chęcią nagrodzimy Was zniżką 10% na zakupy w sklepie Rapakivi. Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku lub Instagramie, jakie produkty wykorzystaliście (najlepiej podając linki do produktów). Zniżkę możecie otrzymać, zgłaszając się po nią mailowo (iwona@scrapakivi.com) lub za pośrednictwem wiadomości na Facebooku.

3. Forma pracy jest dowolna, chyba że zostało to inaczej ujęte w naszym bingo.

4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.

5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej.

6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT, gościnnych inspiracji itp.

7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.

8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.

9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku czy też Instagramie.

10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku lub Instagramie). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy, a także na naszym profilu na Facebooku i na Instagramie.

Na Wasze prace czekamy do niedzieli 16 maja do północy. 

Zapraszamy do zabawy :)

Żabka już czeka na Wasze prace ;)


You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)