poniedziałek, 11 maja 2020

Wyzwanie #91

Zapraszamy na nasze kolejne wyzwanie. Tym razem przygotowaliśmy dla Was taką tablicę bingo:


Mam nadzieję, że Wasze scrapowe szare komórki już pracują. Zanim jednak chwycicie za swoje przydasie, zobaczcie, co przygotowało nasze DT:

Aszczka wykorzystała linię "cekiny - wstążka - motylki" i stworzyła pełną motyli kartkę z okazji chrztu świętego:W pracy Joasi znajdziecie takie produkty Rapakivi:
Ki przygotowała zestaw - kartkę z foamiranowymi kwiatami i kota w motylach :) Linia, którą wykorzystała to "gesso - kwiaty z foamiranu - motylki":


Kinga wykorzystała takie produkty ze sklepu Rapakivi:
Aluu stworzyła minikartkę w pudełeczku. Wykorzystała linię bingo "cekiny-motylki-wstążka":
W pracy Alicji odnajdziecie takie produkty ze sklepu Rapakivi:
Praca Pusia-Art to przepiękna, romantyczna kartka. Jej wytyczne to "ramka - papier w kratkę - wstążka":

W pracy Pauliny znajdziecie takie produkty Rapakivi:
Scrapatki na winietkowej bazie stworzyła stojącą ramkę na zdjęcie. Urocze maleństwo powstało z linii bingo "papier w paski - cekiny - zdjęcie":A te produkty pomogły Patrycji w stworzeniu tej pracy:Zainspirowani? Mam nadzieję, że tak! Teraz czekamy na Wasze prace. 

Przewidzieliśmy nagrody:

- bon o wartości 40 zł dla zwycięzcy zabawy + gościnny udział w kolejnym wyzwaniu:


- 10% jednorazowej zniżki na zakupy dla top3;
-10 % jednorazowej zniżki dla każdego, kto w zgłaszanej pracy wykorzysta min. 2 produkty z naszego sklepu (rabaty nie sumują się).

A poniżej regulamin naszych wyzwań:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Możecie wybrać dowolną linię bingo - pionową, poziomą lub skośną. W opisie pracy dajcie znać, jakie okienka bingo wykorzystaliście.

2. Do wykonania pracy nie musicie używać produktów Rapakivi. Jeśli jednak je wykorzystacie, będzie nam bardzo miło, a przy okazji z miłą chęcią nagrodzimy Was zniżką 10% na zakupy w sklepie Rapakivi. Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku lub Instagramie, jakie produkty wykorzystaliście (najlepiej podając linki do produktów). Zniżkę możecie otrzymać, zgłaszając się po nią mailowo (iwona@scrapakivi.com) lub za pośrednictwem wiadomości na Facebooku.

3. Forma pracy jest dowolna, chyba że zostało to inaczej ujęte w naszym bingo.

4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.

5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej.

6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT, gościnnych inspiracji itp.

7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.

8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.

9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku czy też Instagramie.

10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku lub Instagramie). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy, a także na naszym profilu na Facebooku i na Instagramie.


Na Wasze prace czekamy do niedzieli 7 czerwca do północy. 

Zapraszamy do zabawy :)

Żabka już czeka na Wasze prace ;)You are invited to the Inlinkz link party!
Click here to enter

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)